fbpx
Zbulohet kopertina dhe një fakt shumë interesant për Death Stranding
Në San Diego Comic-Con Kojima zbuloi kopertinën e lojës dhe faktin që Keanu Reeves mund të ishte në të. Gjatë një paneli në San Diego Comic-Con, Hideo Kojima zbuloi kopertinën e Death Stranding në PlayStation 4 për versionin standart dhe…
The Witcher i Netflix klasifikohet si një serial “për të rritur”
Seriali gjithashtu nuk do të ketë një antagonist kryesor Është çështje kohe derisa The Witcher i Netflix të publikojë trailer-in e parë dhe më pas sigurisht sezonin e parë. Fundja edhe pak muaj kanë mbetur nga 2019. Seriali që është…
Gameplay i Thor nga Marvel’s Avengers bëhet leak në SDCC
San Diego Comic Con filloi dje dhe një nga pjesët me emocionuese për fansat e lojës së Avengers ishte që, për ata që ishin prezent do të kishte pamje ekskluzive të gameplay-it. Sot, një video e gameplay-it të lojës është…
Avengers i Marvel do të zbulojë gameplay-in e parë në Comic-Con, San Diego
Loja third-person e Crystal Dynamics ju tregua vetëm disa personave të caktuar në E3, duke e lënë publikun të mbahet vetëm me një trailer kinematik. Gjithsesi zbulimi i parë publik i gameplay-it do të vijë së shpejti. Problemi është se…