Galaxy S20 ka një 96Hz mode, ja si ta aktivizoni atë
Galaxy S20 është një pajisje e mrekullueshme dhe të gjithë mund të biem dakord për këtë. Është e pëlqyeshme, shumica e njerëzve do ta quajnë atë një upgrade goxha të mirë mbi seritë e pajisjeve Galaxy S10, por le ta…
Pas një pritje të gjatë, Samsung prezanton zyrtarisht Galaxy S20
Seria Samsung Galaxy S20 është formacioni i parë i plotë 5G i Samsung, që paraqet teknologji 5G dhe AI të pashembullt të kamerave, të ndërtuara për të ardhmen e komunikimit Samsung Electronics sot zbuloi Samsung Galaxy S20, një seri të…
Ja se si do të duken versionet e Galaxy S20 dhe Galaxy Buds +
Së bashku me informacionin teknik mbi to Nuk kanë ngelur shumë për të parë tek eventi Unpacked i Samsung më 11 Shkurt, pasi pothuajse gjithçka ka dalë për celularin Galaxy S20; Galaxy Z Flip dhe Galaxy Buds+. Tani vjen një…
Ja se sa do të kushtojnë smartphone-t Samsung Galaxy S20
Çmimet e tyre janë shumë të përafërta me ato të Galaxy S10 Ka patur zëra të shumtë rreth çmimit të serisë Samsung Galaxy S20. Disa spekulojnë se çmimi bazë do të nisë tek $800 për Galaxy S20, ndërkohë që mund…
Leaks-at më të fundit të Galaxy S20+ tregojnë video 8K dhe ekran 120Hz
Një veçori 'single take' mund ta bëjë më të lehtë kompozimin e fotografive më të mira. Leaks-at për Galaxy S20 vazhdojnë të dalin, dhe të fundit mund të jetë një lajm i mirë nëse jeni të fiksuar me fotografitë. Informatat…
Sipas një leak-u, Samsung Galaxy S11 mund të quhet Galaxy S20
Ky ndryshim emri vjen për të festuar dekadën e re Samsung pritet të zbulojë gjeneratën e re të smartphone-ve Galaxy S në shkurt të 2020. Sipas 2 leakers të njohur, është zbuluar se flagship-i i ri do të quhet Galaxy…