Njoftohet telefoni më i ri i Samsung, Samsung Galaxy M02s
Samsung prezantoi një smartphone të ri të përballueshëm të quajtur Galaxy M02s. Do të debutojë në Indi me një çmim fillestar prej 8999 INR (12,409 lek) dhe do të vijë me një CPU octa-core, një bateri të madhe dhe tre…