Tag: samsung galaxy a21s

Si të kem një telefon të ri, pa shpenzuar?
Vjen në Shqipëri mënyra më e lehtë për të patur smartphone-in e preferuar, pa qenë nevoja të sakrifikoni kursimet tuaja. ONE Telecommunications e premtoi dhe e solli këtë mundësi për ju. Në dyqanet e ONE dhe në faqen web mund…
Samsung Galaxy A41 dhe A21s – inovacione me çmime fantastike që duhet t’i bëni tuajat
Samsung prezantoi smartfonët e tij të fundit të serisë A - Samsung Galaxy A41 dhe Samsung Galaxy A21s, të cilët surprizojnë me dizajnin dhe funksionalitetet e tyre të shkëlqyera. Të dy pajisjet vijnë me kamera të azhurnuara, një ekran premium…