Tag: samsung electronics

Njihuni me Galaxy Buds Pro: Audio epike për çdo moment
Kufjet më të mira të Samsung sjellin cilësi të pakrahasueshme të zërit, ANC inteligjent dhe lidhje pa ndërprerje, të gjitha të paketuara nën një dizajn perfekt Samsung Electronics njoftoi sot lançimin e kufjeve të brezit të ardhshëm: Galaxy Buds Pro.…
Samsung Galaxy S21 Ultra: Përvoja premium e smartphone, e krijuar për të qenë epike në çdo mënyrë
Galaxy S21 Ultra sjell sistemin e kamerës më të përparuar dhe inteligjente të gradës profesionale, ekranin më të ndritshëm dhe më të zgjuar në një Galaxy dhe performancën më të mirë të Galaxy në një smartphone deri më sot Samsung…
Samsung prezanton Neo QLED, MICRO LED dhe linjat Lifestyle TV
Samsung kryeson në vitin e tij të 15-të si marka kryesore globale e televizorëve me vizionin ‘Ekranet Kudo, Ekranet për të Gjithë’ Samsung Electronics zbuloi portofolin e tij të 2021 me ekranet Neo QLED, MICRO LED dhe Lifestyle TV gjatë…
Samsung do të zhvillojë seritë Galaxy sipas preferencave të klientëve
Në 2021, Samsung do të zhvillojë në mënyrë aktive seritë Galaxy sipas preferencave të klientëve dhe do të sfidojë përvojat celulare Në postimin e tij të fundit në blog, Presidenti dhe Drejtori i Komunikimeve Celulare në Samsung Electronics TM Roh…
Samsung One UI 3 ngre përvojën e përdoruesit në lartësi të reja me Android 11
Dizajn i rafinuar, personalizim i përmirësuar dhe kontroll më i madh i veçorive në të cilat mbështeteni më shumë për t'ju ndihmuar të bëni më shumë punë Sot, Samsung Electronics njoftoi fillimin zyrtar të One UI 3, azhurnimi më i…
Samsung lançon SmartThings Find
SmartThings Find është një mënyrë e re për të gjetur shpejt dhe lehtë pajisjet tuaja Galaxy Samsung Electronics shpalli sot lançimin e SmartThings Find, një shërbim të ri që ju ndihmon të lokalizoni shpejt dhe me lehtësi pajisjet Galaxy. Pasi…
Samsung Galaxy S20 FE tashmë në Shqipëri për të gjithë fansat
Në Eventin ‘Galaxy Unpacked for Every Fan’ më 23 Shtator, Samsung prezantoi pajisjen e tij të fundit Galaxy: Galaxy S20 FE, i projektuar për të sjellë përvojën premium të Galaxy S20 tek më shumë njerëz. Me tiparet më të dashura…
Zbulohet Samsung Galaxy S20 Fan Edition
Të gjitha veçoritë e preferuara të fansave me një çmim të arritshëm, duke përfshirë një kamera të trefishtë e gradës profesionale, ngjyra të reja të gjalla dhe inovacione premium të kuruara Samsung Electronics zbuloi sot Galaxy S20 Fan Edition (FE),…
Samsung Lançon Projektorin me Lazer 4K Ultra Short Throw: The Premiere
LSP9T dhe LSP7T do të sigurojnë një përvojë të vërtetë të kinemasë në shtëpi Samsung Electronics njoftoi projektorin e ri lazer 4K Ultra Short Throw, The Premiere, në eventin virtual "Life Unstoppable" më 2 shtator. Projektori i ri me lazer…
Samsung shënon një epokë të re të inovacionit me përvojën virtuale “Life Unstoppable”
Produktet më të fundit inteligjente dhe të lidhura zbulohen për të ushqyer stilin e jetës tonë në zhvillim Samsung Electronics njoftoi sot avancimet e tij të fundit në pajisjet mobile, aksesorët, televizorët, audiot dhe elektroshtëpiaket me përvojën virtuale, ‘Life Unstoppable’…