Zbulohet data e lançimit të One Punch Man: A Hero Nobody Knows
One Punch Man: A Hero Nobody Knows vjen gjithashtu me një trailer të ri Kanë kaluar disa muaj që kur Bandai Namco zbuloi fillimisht One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Në tetor, një closed beta për lojën u zbulua,…
Një lojë e re One Punch Man 3v3 ka dalë dhe fansat po e vënë shumë në pikëpyetje
Si mund ti bësh nerf Saitamës Nëse jeni fans i serive anime të One-Punch Man dhe jeni gjithashtu i dhënë pas videolojërave, jeni me shumë fat, pasi Bandai Namco njoftoi lojën e parë të saj për konsola One Punch Man:…