Tag: saints row

Saints Row shtyhet sërish në Gusht të 2022
Saints Row reboot fillimisht duhej të mbërrinte më 25 shkurt të vitit të ardhshëm, por vonesa do të thotë se tani do të bjerë më 23 gusht. "Prioriteti ynë është të krijojmë lojën më të mirë të Saints Row deri…
Saints Row Reboot do të dalë në Shkurt 2022
Nëse e keni parë shfaqjen Gamescom 2021 Opening Night Live këtë javë, do ta dini që një nga pikat kryesore ishte zbulimi i një Reboot të Saints Row, i titulluar thjesht Saints Row sipas trendit modern. Fatkeqësisht, shumë detaje nuk…
Konfirmohet një reboot i Saints Row
Pas pothuajse 6 vite pas lançimit të lojës së fundit, Saint Row IV: Gat Out Of Hell, zhvilluesi i serisë, Deep Silver Volition, ka njoftuar se seria do të ketë një reboot të plotë me lançimin e Saints Row. E…
Kjo është loja e re falas e Epic Games Store
Saints Row: The Third Remastered është në dispozicion totalisht falas në Epic Games Store. Oferta zgjat deri më 2 shtator, dhe nëse e kapni tani do të qëndrojë përgjithmonë në bibliotekën tuaj, ose për aq kohë sa ekzistojnë vitrina dixhitale…
Volition është duke zhvilluar një lojë të re Saints Row
Kjo do të jetë loja e parë kryesore e serisë që nga 2013. Nëse keni qënë fans i lojërave Saints Row dhe keni kohë që prisni për një lojë të re, THQ Nordic dhe Volition Studios kanë një lajm të…
Filmi Saints Row do të drejtohet nga regjizori i Fate Of The Furious
F. Gary Gray godet sërish. Ka kaluar pak kohë që kur kemi patur të bëjmë me Saints Row, por kjo gjë do të ndryshojë së shpejti. Sipas raportimeve, një adaptim i i serive gonzo open-world është në punë e sipër.…