Tag: saber interactive

Crysis Remastered Trilogy vjen në konsola dhe PC këtë vjeshtë
Bëhuni gati të vishni Nanosuit tuaj sepse Crysis po kthehet. Crytek ka njoftuar publikimin e Crysis Remastered Trilogy që vjen në PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch dhe PC këtë vjeshtë. Bundle, e optimizuar në partneritet me Saber Interactive, do…
Valve ka refuzuar kërkesën e zhvilluesit të World War Z për të ribërë Half-life 2
Saber Inteactive kapi një kontratë shumë të mirë me adaptimin e saj të World War Z, që u lançua para pak këtij viti. Gjithsesi studioja i kishte sytë në një vend tjetër, në Half-Life 2 për të qenë më të…
World War Z tejkalon të gjitha pritshmëritë e shitjeve falë Epic Store
Loja shiti mbi 250,000 kopje në Epic Games Store World War Z ka tejkaluar çdo pritshmëri në numrin e shitjeve falë ekskluzivitetit të saj në Epic Games Store, ka thënë zhvilluesi i lojës, Saber Interactive. Loja kaloi numrin e një…