Tag: rpg game

Zbulohen detaje të reja rreth Final Fantasy 16
Data e publikimit të Final Fantasy 16 është në verën e vitit 2023, sipas PlayStation. Ne gjithashtu pamë një trailer të ri emocionues për lojën RPG, dhe është e qartë se zhvilluesi Square Enix po punon shumë në duelet mes…
Luani këto lojëra nëse kerkoni diçka të ngjashme me GTA
GTA do të jetë gjithmonë një prej lojërave më të mëdha të të gjitha kohërave. Ju mund të rrëmbeni makinat që dëshironi, të shtypni njerëz dhe mënyra të tjera për të nxitur rrëmuja. Nëse jeni të lodhur nga kjo rutinë…
A ja vlen ta luani Cyberpunk 2077 një vit pas lançimit?
Cyberpunk 2077 u publikua më 10 dhjetor 2020 dhe përfundoi duke u bërë një nga zhgënjimet më të mëdha të industrisë së lojrave në dekadën e fundit. Loja ishte një rrëmujë dhe pothuajse të gjithë e braktisën atë brenda muajve…