Tag: rouge company

Dr Disrespect zbulon skinin dhe hartën e tij në Rouge Company
Në një nga bashkëpunimet më mbreslënëse mes një videoloje dhe një content creator, Dr Disrespect zbuloi skinin dhe hartën e tij në Rouge Company sot. Skini është i vetë Doc dhe e paraqet personazhin nga Dallas me ç'do gjë që…
Tashmë mund të luani Rouge Company falas
Kalimi në open beta do të thotë që të gjithë mund të futen të luajnë, pa paguar asnjë qindarkë. Rouge Company, që filloi testimet në closed beta në korrik, është tashmë në open beta dhe plotësisht falas për t'u luajtur…
Dr Disrespect dizenjon një hartë për Rogue Company të quajtur Arena
Duket se zhvilluesit pas Rogue Company janë duke marrë një dizajn të ri harte nga një prej fytyrave më të mëdha të botës së gaming momentalisht. Dr Disrespect ka vetëm një javë që i është rikthyer streaming, por qartazi atij…