Tag: ronaldo

Pique-s i bie Ronaldo në FIFA 22 dhe reagimi i tij është ikonik
Gerard Pique merr një kartë fantastike FIFA 22, hajmalia e Manchester United dhe rivali i tij i vjetër i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, dhe legjenda spanjolle pati një përgjigje ikonike teksa festoi kartën e pabesueshme të FUT. Edhe yjet më…