Tag: rocket arena

Këto do të jenë lojërat falas për Dhjetorin në PlayStation
Seti i parë i lojërave falas për epokën e PS5 po vjen Worms Rumble, Just Cause 4 dhe Rocket Arena janë lojërat falas të Dhjetorit me PlayStation Plus, njoftoi Sony. Të treja lojërat do të jenë në dispozicion si në…
Rocket Arena, një 3v3 hero shooter, është falas këtë fundjavë
Rocket Arena është një 3v3 arena hero shooter që erdhi më herët gjatë këtij muaji. Me harta të vogla, raunde të shkurtra dhe pa vdekje, raketat nuk ju lendojnë. Ato thjesht ju nxjerrin përkohësisht nga loja. Rocket Arena kushton $30…