Tag: rick & morty

One-Punch Man bashkohet me Rick & Morty
One-Punch Man dhe Rick & Morty janë dy seri të cilat njihen shumë mirë nga shumë njerëz dhe së fundmi një fans ka sjellë një bashkim të këtyre dy serive. One-Punch Man është tashmë në Monster Association Arc e cila…
Rick & Morty debuton skenën e parë të Season 5
Season 5  i Rick And Morty do të publikohet këtë të dielë, 20 qershor dhe për të përgatitur adhuruesit e serisë Adult Swim, shfaqja televizive surrealiste ka zbuluar hyrjen për episodin e premierës. Me trailer për aventurat e Familjes Smith…
Rick & Morty mund të vijnë në Fortnite
Chapter 2 Season 7 në Fortnite është drejt përfundimit, një bashkëpunim me sitcom-in e njohur Rick dhe Morty është përmendur nga zhvilluesi, pasi ata pritet ta përfshijnë në lojë në sezonin e ardhshëm. Në lojë, një nga shpikjet e Rick…
PewDiePie sfidon Elon Musk që të krijojë një raketë Space X me Rick & Morty
Felix 'PewDiePie' Kjellbergi njohur ndryshe si mbreti i YouTube, sfidoi CEO e Tesla, Elon Musk, që të krijonte një raketë me tematikën e Rick and Morty. Suedezi do që miliarderi ti çojë memet në një nivel tjetër. PewDiePie ka qenë…