One Piece merr një makeover nga dizajneri i Rick and Morty
One Piece është një prej serive anime dhe manga më popullore dhe gjithashtu ndër më të gjatat në Weekly Shonen. Kjo gjë ka bërë që shumë karaktere të rinj të vijnë në skenë duke i dhënë frymëzim dizajnerit të Rick…
Ja se kur do të dalë episodi i rradhës i Rick and Morty, si dhe episodet e mbetura
Jo shumë kohë tashmë para se të dalë episodi 8 i Rick and Morty Season 4. Të dielën, më 17 maj është data kur episodi do të dalë në SHBA, në saktësisht 11:30 PM Easter (05:30 me orë shqiptare) në…
Traileri i sezonit 4 të Rick and Morty konfirmon datën e lëshimit
Jo nuk është gënjeshtër 1 prilli Më në fund: traileri i ri i Rick dhe Morty sezonit 4 ka bërë pothuajse të pamundurën, dhe zbuloi se kur do të shikojmë pesë episodet e fundit të sezonit aktual. Seriali i Adult…