Një buff i Revenant në Apex Legends do ta bënte atë një makth
Revenant nuk ka qenë aspak i fuqishëm deri tani, të paktën kur bëhet fjalë për gameplay, por ky buff concept mund ta bëjë atë mercenarin më të pamëshirshëm në World's Edge Revenant nuk ka arritur të tronditë metan siç kishin…
Duos mode rikthehet në Apex Legends për eventin e Shën Valentinit
Dita e Shën Valentinit po afron dhe për lojtarët e Apex Legends, kjo do të thotë rikthimin e të shumëkërkuarës, Duos mode. E prezantuar për herë të parë në nëntor, Duos i lejon lojtarët e lojës battle royale të formojnë…
Apex Legends Season 4 është live, me Battle Pass të ri dhe Revenant
Patch notes-at e plotë janë këtu po ashtu Apex Legends Sezoni 4, Assimilation, tani është live, dhe kjo do të thotë që më në fund mund të marrim një pamje të plotë të asaj që ka për të ofruar ky…
Ja se cilat do të jenë aftësitë e Revenant në Apex Legends
Trailer-i më i fundit i gameplay shfaq legjendën më të re Respawn Entertainment shfaqi legjendën e tyre më të fundit, Revenant, së bashku me aftësitë e tij, në trailer-in më të fundit të gameplay për Apex Legends Season 4. Trailer-i…
Lojtarët e Apex Legends kanë zbuluar pamjen zyrtare të Revenant
Imazhet janë gjetur në faqen zyrtare të EA Pas ngjarjeve të Season 3, kryesisht krijesën misterioze të Shadowfall LTM dhe shumë leaks që kanë ardhur, shumica e lojtarëve prisnin që Revenant të ishte legjenda e ardshme në Apex Legends. Megjithatë,…
Aftësite e personazheve leaked të Apex Legends ndryshojnë pas update-it të fundit
Një data miner i Apex Legends ka zbuluar një shumëllojshmëri update-esh për Legends të bëra më parë leak, në kodin e patchit 3.1 të lojës. Teksa Respawn Entertainment sjell më shumë updates për lojën e saj battle royale, më shumë…
Zbulohet imazhi i parë i Revenant në Apex Legends
Mund të jemi pranë lançimit të një legjende të re Dizajneri i niveleve të Apex Legends, Alex Graner, zbuloi atë që mund të jetë imazhi i parë i Revenant, legjendës më të re në Apex Legends. Deri para pak kohësh…