Tag: Resurrections

Trailer i Matrix 4 shfaq Keanu Reeves si Neo
Traileri i parë i The Matrix 4 është lançuar. Duke shfaqur rikthimin e Neo të Keanu Reeves, Trinity të Carrie-Anne Moss dhe një mori fytyrash të reja, ndjekja e drejtuar nga Lana Wachowsk, tani e titulluar zyrtarisht The Matrix:Resurrections, na…