Tag: resident evil village

Twitch vendosi një rekord të ri shikueshmërie në Maj
StreamElement ndan të dhënat e saj më të fundit mujore për 10 kategoritë më të mira në Twitch, bazuar në numrin e orëve të shikuara. Twitch ofron një qendër dixhitale për fansat në internet. Muajin e kaluar, komunitetet dhe shikuesit…
Resident Evil Village Review
Më në fund Capcom ka sjellë lojën e saj të re nga seria e Resident Evil e quajtur Village. Resident Evil njihet për serinë e famshme të filmave dhe lojërave dhe këtu lind pyetja: A do të jetë Resident Evil…
Resident Evil Village sjell një ‘nude mod’ të Lady Dimitrescu
Një mod i ri, tepër NSFW për Resident Evil Village ka dalë dhe është ai që të gjithë kemi pritur. Modi i pashmangshëm nudo Lady Dimitrescu është ready! Shumë, po shumë fansa kanë qenë të etur pas zonjës vampire super…
Resident Evil Village është lançimi më i suksesshëm në histori i një loje Resident Evil
Resident Evil Village është këtu, dhe shenjat e hershme tregojnë se është një hit. Duke gjykuar si nga numërimi i lojtarëve të Steam ashtu edhe nga shikimi në Twitch, është lançimi më i madh në historinë e serive. Resident Evil…
Hidhini një sy trailerit lançues të Resident Evil Village
Jemi vetëm një ditë larg lançimit, por Capcom duket se do të na surprizojë. Trailer-i i lançimit të Resident Evil Village është gati para publikimit të lojës nesër. Resident Evil Village lançohet në të gjithë botën më 7 maj, dhe…
‘Resident Evil Village’ sjell Barney në lojë
Megjithëse Resident Evil Village lançohet këtë të premte, demo tashmë është publikuar duke u bërë subjekt i kometeve paksa të liga. Loja shton personazhin mjaft të dashur, Barney në një nga armiqtë që lojtarët duhet t’i mbijetojnë. Në birucat e…
Nuk ju pëlqejnë lojërat e frikshme? Ne kemi për ju Resident Evil Village
Capcom duket se jep gjithçka për të gjithë dhe promovon siç kompania di më mirë. Resident Evil Village është gati javën e ardhshme dhe kështu ai ka publikuar një video tjetër, pak më ndryshe. Kjo nuk është një trailer për…
Një skenë nga ‘Resident Evil Village’ po shkon drejt Pornhub
Deri tani mendoj se është e drejtë të themi që të gjithë jemi njohur me Lady Dimitrescu. Zonja vampire e modës 6'9 "nga Resident Evil Village që po bën internetin e nxehtë, është bërë një bekim për Capcom kur bëhet…
Showcase-i i Resident Evil sjell detaje të reja rreth kësaj loje
Adhuruesit e Survival-horror duhet të jenë të ngazëllyer pasi Resident Evil Showcase Event zbuloi lojën e re të Resident Evil Village, një demonstrim të ri, pamjet e Mode Mercenaries dhe njoftoi Resident Evil 4 VR. Fansat nuk kanë nevojë të…
Dikush ka zbuluar hartën e Resident Evil Village
Çdo lojë e re në ekskluzivitetin e Resident Evil është e sigurt që do të entuziazmojë njerëzit, por orteku i memeve që pasoi mbi Zonjën Dimitrescu të Resident Evil Village ishte diçka ndryshe. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes…