Tag: reloaded

Trailer i Matrix 4 shfaq Keanu Reeves si Neo
Traileri i parë i The Matrix 4 është lançuar. Duke shfaqur rikthimin e Neo të Keanu Reeves, Trinity të Carrie-Anne Moss dhe një mori fytyrash të reja, ndjekja e drejtuar nga Lana Wachowsk, tani e titulluar zyrtarisht The Matrix:Resurrections, na…
Call of Duty: Warzone ka nisur Season 5 Reloaded së fundmi
Season 5 do të përfshijë një event me kohë të kufizuar të quajtur Games of Summer, e cila është një seri provash që do të mund të luani për lojtarët e Warzone dhe Modern Warfare duke filluar nga 28 Gusht…