Zombie Army 4: Dead War Review – E vdekur që është qejf
Më në fund erdhi koha që fansat e lojërave zombie shooter të marrin përsëri kontrollerin dhe ti kthehen zakonit të vjetër duke vrarë krijesat me të cilat gamerat janë mëse të familjarizuar. Zombie Army 4: Dead War vazhdon historinë e…
Del traileri i parë për Evil Genius 2: World Domination
Vazhdimi i shumëpritur nga Rebellion më në fund ka bërë debutimin e tij. Sponsori i PC Gaming Show, Rebellion ka zbuluar trailer-in e parë të Evil Genius 2 live në skenë. Vazhdimi i shumëpritur i lojës së 2004s, Evil Genius.…
Traileri i Sniper Elite V2 Remastered ju jep 7 arsye për të bërë upgrade
Sniper Elite V2 Remastered është në prag të ardhjes, ndaj me këtë rast Rebellion ka pregatitur një trailer që ju jep shtatë arsye se përse duhet të bëni upgrade në këtë version të ri të shooter-it të Luftës së Dytë…
Steam më në fund sjellë edhe dy lojra te reja falas
Lojrat falas në Steam janë diçka e zakonshme dhe pa dyshim të pëlqyera nga të gjithë. Prandaj ne sot do t’ju prezantojmë dy lojra të tjera që ju mund t’i shtoni në koleksionin tuaj pa asnjë kosto shtesë. Loja e…