Tag: Raven Software

Llogaria juaj mund të jetë bërë ban në Warzone
Mbi 18 muaj nga dalja e tij origjinale, Call Of Duty: Warzone vazhdon të renditet ndër lojërat më të sukseshme. Në këtë azhurnim të fundit, Raven Software ka siguruar që loja të jetë e këndshme dhe emocionuese për të gjithë…
Kur do të nisë Season 4 i Warzone dhe Black Ops Cold War?
Call of Duty: Black Ops Cold War dhe Warzonejanë të dy janë në mes të Season 3, por ne tashmë kemi një ide se kur Season 4 do të fillojë për shkak të përfundimit të battle pass. Activision, Treyarch dhe…
Si të merrni falas ‘Tortured and Rescued’ Adler skin në Warzone Season 3
Lojtarët e Warzone kanë mundësinë të marrim një skin të re, falas, për operatorin Adler duke ndjekur të gjitha problemet me eventin Hunt for Adler. Ja çfarë duhet të dini. Lojtarët e Warzone kanë mundësinë të marrim një skin të…
Harta e re e Verdansk e ‘Warzone’ nuk u bën përshtypje lojtarëve dhe kjo është arsyeja pse
Harta e Call Of Duty: Warzone u shkatërrua në një shpërthim bërthamor këtë javë si një version më i freskët i viteve '80. Sidoqoftë, jo të gjithë janë të impresionuar me Verdansk të ri dhe ata po transmetojnë mendimet e…
Drejtori i Warzone ankohet për numrin e madh të cheaters në lojë
Mashtrimi në video lojëra multiplayer është një fakt i jetës. Zhvilluesit bëjnë atë që munden, por gjithmonë ka një pjesë të audiencës së një loje që preferon të lëkundet sesa të luajë në një fushë të njëjtë. Në një intervistë…
Trailer i Sezonit 3 të New Warzone zbulon hartën Verdansk 1984
Trailer i sezonit 3 të Warzone është publikuar! Pas të gjitha thashethemeve, Activision më në fund ka konfirmuar që emri i hartës tjetër Warzone do të quhet Verdansk 84. Sigurisht, ka dhe një trailer për të. Trailer-i tregon disa zona…
Kontratat e Most Wanted u hoqën nga Call of Duty: Warzone
Lojtarët e Call of Duty: Warzone nuk do të mund të gjejnë kontratat Most Wanted në lojë për momentin, për shkak të një glitch-i të fuqishëm. Sipas zhvilluesit dhe faqes së tij në Trello, kontratat nuk do të shfaqen në…
FFAR 1 dhe AUG të Call of Duty: Warzone janë bërë nerf
Dy nga armët më të njohura të Warzone janë goditur me nerf në një patch të ri. Raven Software postoi një seri të re update notes, së bashku me disa arsyetime prapa të menduarit për rregullimet e FFAR 1 dhe…
Update i fundit ul madhesinë e Call of Duty Warzone
Call of duty Warzone dhe Black Ops- Cold War do të marrin përditësimin e mesit të sezonit këtë javë. Nga ky update pritet që madhësia që Warzone zë në hardiskun tuaj të ulet ndjeshëm. Përditësimi I ri I Warzone do…
Activision bën ban përsëri mbi 30,000 lojtarë në Warzone
Activision vazhdon të ndëshkojë cheater-at në Call of Duty: Warzone në 2021. Pas një vale masive ban-i muajin e kaluar dhe një ri-angazhimi për të ndaluar hacker-at, Raven Software lëshoi ​​një valë tjetër ban-i sot duke synuar cheater-at në PC.…