Tag: ranking of kings

Ranking of Kings, Anime hit që duhet ta ndiqni me patjetër
Wit Studio mund të ketë bërë sukses përmes tre sezoneve të parë të Attack on Titan, por duket se edhe pse studioja e animacionit nuk po merret me finalen e ekskluzivitetit, ajo ka një hit të ri në duart e…
Votoni anime tuaj të preferuar në Crunchyroll Anime Awards 2022
Crunchyroll ka shpallur finalistët e saj për Anime Awards 2022. Votimi publik për fituesit e çmimeve filloi këtë të martë, më 18 janar 2022 dhe do të zgjasë deri të martën e ardhshme, 25 janar 2022. Fituesit do të shpallen…