Tag: rainbow six siege mobile

Leaks zbulojnë se Rainbow Six Siege po vjen në Mobile
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege është një prej lojërave më popullore të Ubisoft dhe leaks e fundit që kanë qarkulluar kanë njoftuar se kjo lojë po vjen për mobile. Shumë lojëra popullore në industrinë e gaming ka sjellë lojërat e…