Tag: rainbow six mobile

Ubisoft njofton Rainbow Six Mobile
Ubisoft ka prezantuar zyrtarisht Tom Clancy's Rainbow Six Mobile, një lojë e re pa pagesë, first person shooter në ekskluzivitetin Rainbow Six për pajisjet mobile. Zhvilluar nga Ubisoft Montreal, loja e re celulare përmban 5v5 PVP në modalitetin e saj…
Leaks zbulojnë se Rainbow Six Siege po vjen në Mobile
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege është një prej lojërave më popullore të Ubisoft dhe leaks e fundit që kanë qarkulluar kanë njoftuar se kjo lojë po vjen për mobile. Shumë lojëra popullore në industrinë e gaming ka sjellë lojërat e…