Tag: rage quit

Streamer-i shkatërron kompjuterin e tij gjatë acarimit
Një streamer i Twitch ka tërhequr vëmendjen e shumë shikuesve pasi prishi setup-in e tij pasi humbi një luftë në New World. New World mund të mos jetë aq popullor sa ishte kur u lançua fillimisht, por ka ende një…
TimTheTatman acarohet me glitch-et e Warzone
Streamer-i i Warzone, TimTheTatman e gjeti veten në fund të glitch-it acarues të Sezonit 2 të Redeploy Balloon, duke e lënë atë të bllokuar në ajër dhe duke i mohuar atij një warzone victory. Nga stim-et e pafund që bënë…
Snoop Dogg bën rage quit vetëm 26 minuta pas nisjes së stream-it
Nuk u desh shumë që Snoop Dogg të acarohej dhe të hiqte dorë nga Madden NFL 20 Snoop Dogg njihet nga të gjithë si një prej rreperëve më të mëdhenj në botë. Ai u bë një ikonë e rrepit rreth…