fbpx

Tag: rage 2

Epic sjell dy lojëra falas këtë javë që nuk duhet t’i humbisni
Absolute Drift: Zen Edition dhe Rage 2 janë free ketë javë në Epic Games Store Edhe ketë javë si gjithmonë, Epic Games Store ka sjellë lojërat e saj falas në platformën e saj dhe ketë herë kjo platformë ka vendosur…
Këto janë parametrat që iu duhen për të luajtur RAGE 2 në PC
Më pak se dy javë na ndajnë nga lançimi i lojës së fundit open-world të Bethesdës dhe zhvilluesit më në fund kanë publikuar dhe parametrat që do i duhen kompjuterit tuaj për ta përballuar. Tani pra është koha për të…
Rage 2 zbulon cheat codes dhe e bukura është se nuk iu duhet të paguani as një lekë
Mund ti merrni të gjitha me paratë që bëni në lojë. Rage 2 do të ketë disa Cheat Codes shumë interesante. Pak më parë gjatë kësaj jave u zbulua një kod "He's on fire" që shton komente nga Jam Tim…
Shikoni datën e lançimit dhe trailerin e ri open world të Rage 2
Një trailer i ri për prurjen e ardhshme të Bethesdës, Rage 2 u shfaq në The Game Awards. Ai tregoi natyrën e tij të pazakontë dhe të larmishme të open world-it kaotik që mban loja. Ndryshe nga parardhësi i tij,…