Tag: racing

WRC 10 Review
WRC 10 FIA World Rally Championship është një lojë racing, e cila ju kthen pas që nga viti 1973 ku ju bën të përjetoni garat më të bukura Retro. WRC 10 do t’ju testoje aftësitë tuaja në 19 evente të…
The Crew 2 sjell update e ri The Agency
The Crew 2 është një lojërat më të fundit open-world racing nga Ubisoft e cila u lançua gjatë vitit 2018. Së fundmi Ubisoft ka sjellë një një update të ri në lojë të quajtur The Agency. The Crew 2: sezoni…
Forza Horizon 4 shpallet dy herë fituese e Top-Selling në Steam
Forza Horizon 4 hyn në listën Steam Top Sells me një pozicion të fortë, megjithëse nuk është në gjendje të kapërcejë vrullin e vazhdueshëm të Valheim Lista javore e lojrave më të shitura në Steam, e cila publikohet çdo të…
Monster Energy Supercross 4 Review
Monster Energy Supercross 4 mund të tingëllojë si një lojë mjaft e përgjithshme për një lojtar të rastësishëm. Sidoqoftë, për adhuruesit e automjeteve është një jetë e tërë virtuale. Brandi krejt i ri në ekskluzivitet shënon fillimin e një epoke…
Racing Master është loja më e fundit nga Codemasters për iOS dhe Android
Codemasters është një kompani me të cilën pothuajse të gjithë e njohin, dhe puna e tyre e fundit është Racing Master, një lojë e cila do të vijë gjithashtu në Android dhe iOS. Në bashkëpunim me Codemasters, NetEase Games e…
Cili shtet është më i miri në gaming?
Pavarësisht nëse janë lojëra indie ose triple-A, gaming dashurohet në mbarë botën, me miliona lojtarë që luajnë çdo ditë lojën e tyre të zgjedhur. Dhe tani, ka më shumë njerëz që luajnë lojëra sesa kurrë më parë. Por kush është…