Tag: r6 extraction

Gjithçka që dimë rreth Rainbow Six Extraction deri më tani
Para pak kohësh, Ubisoft konfirmoi datën e lançimit të Rainbow Six Siege e cila do të jetë 20 janar i vitit 2022. Dhe së fundmi detaje të reja janë zbuluar rreth kësaj loje. Sipas Ubisoft, pas lançimit të lojës lojtarët…
Ubisoft ul cmimin e Rainbow Six Extraction dhe sjell co-op falas
Rainbow Six Extraction nuk është lançuar akoma dhe Ubisoft ka vendosur që të sjellë disa ndryshime të mëdha për lojën e cila pritet të vijë së shpejti. Një ndër ndryshimet kryesore që ka ardhur është ndryshimi i çmimit, i cili…
Rainbow Six Extraction zbulon detaje rreth gameplay
Rainbow Six Extraction më në fund ka sjellë një trailer të ri dhe gameplay trailer gjatë Ubisoft Forward të cilat na japin më shumë informacione rreth lojës dhe sigurisht një datë lancimi. Extraction është e vendosur në një të ardhme…