Tag: quirk

My Hero Academia zbulon fatin e Izuku
My Hero Academia vazhdoi me publikimin  e një episodi këtë fundjavë, dhe fansat po ndjehen rebelë nga zbulimi i saj tronditës. Nëse nuk e dinit, azhurnimi i sezonit të fundit të pestë u përqëndrua tek Izuku pasi fuqia e tij…
My Hero Academia zbulon formën e re e quirk të Deku (Spoilers)
Mesa duket Iziku Midoriya ka zbuluar së fundmi një formë të re të quirk të tij Seria e manga së My Hero Academia vazhdon me përballjet e saj plot aksion dhe ngjarje të papritura. Së fundmi gjatë një përballje me…