Tag: puma

PUMA njofton koleksionin më të fundit me 2K
PUMA dhe botuesi botëror i lojërave video 2K, zbuluan një bashkëpunim që paraqet Court Rider 2K, bluza me mëngë të shkurtra dhe mëngë të gjata me logon PUMA Hoops dhe një kapuç me ngjyra të dyfishta me një grafik 2K21.…
PGA Tour 2K21 shton PUMA dhe TravisMathew Gear
2K dhe HB Studios kanë njoftuar se dy marka të reja janë tani në dispozicion në PGA Tour 2K21. 2K Sports ka sjellë update në PGA Tour 2K21 për të prezantuar më shumë veshje që lojtarët mund të zhbllokojnë ose…
Ora e parë Wear OS e Puma vjen në nëntor për $275
Ora do të ketë Wear OS dhe Qualcomm Snapdragon Wear 3100 chipset Puma do të sjellë orën e saj të parë smartwatch në IFA 2019 këtë javë. Brandi sportiv ka bashkëpunuar me Fossil Group përgjatë 12 muajve të fundit për…
Cloud9 në bashkëpunim me Puma për një koleksion
Cloud9 dhe Puma janë momentalisht në bashkëpunim për të krijuar një koleksion që do të vijë më vonë këtë vit. Marrveshja do të jetë e vlefshme për secilën nga skuadrat e Cloud9. Si pjesë e partnership-it, Puma do të krijojë…