Tag: PUBG: New State

Assassin’s Creed vjen në PUBG Mobile dhe New State
PUBG: Battlegrounds dhe New State Mobile po bashkëpunojnë me Ubisoft për një event me Assassin's Creed Krafton njoftoi se Assassin's Creed do të shfaqet në PUBG: Battlegrounds dhe New State Mobile muajin e ardhshëm. "Kur tregimet e Animus të bëhen…
PUBG: New State Coupon Codes – Merrni shpërblime falas dhe më shumë
PUBG: New State është battle royale më i fundit i zhvilluar dhe publikuar nga Krafton për pajisjet mobile. Dhe bashkë me lojën, PUBG: New State sjell shpërblime falas nëpërmjet coupon codes. Por çfarë janë coupon codes dhe si t’i merrni…
PUBG: New State do të shtojë P90 SMG
Një armë e re po vendoset në PUBG: New State javën e ardhshme. Krafton zbuloi patch-notes për përditësimet e ardhshme dje, dhe përmban detaje rreth P90-së së ardhshme. P90 është një automatik (SMG) që do të përdorë plumba 5.77 mm.…
A mund ta luani PUBG: New State me një emulator?
PUBG: New State është një tjetër hyrje në zhanrin popullor të Battle Royale, i disponueshëm në pajisjet mobile. PlayerUnknown's Battlegrounds mbetet një nga lojërat më ikonike të Battle Royale në planet. Tani, përdoruesit e Android dhe iOS mund të përjetojnë…
Emrat më të mirë për në PUBG New State
Pas muajsh zhvillimi dhe fazave të testimit Alpha, PUBG New State më në fund u lançua për lojtarët. Titulli i fundit nga Krafton Inc. ofron një përvojë unike Battle Royale duke i çuar lojtarët në 2051. Pas shkarkimit të lojës,…
PUBG New State has probleme me serverët ditën e lançimit
PUBG New State u publikua dhe lojtarët tashmë kanë filluar të shijojnë titullin e fundit të Battle Royale të Krafton. Megjithatë, shumë po përballen me probleme të shumta që po ndërpresin kënaqësinë e tyre. Që nga fillimi i tij dje,…
Kjo është data e lançimit për PUBG: New State
PUBG: New State është loja e ardhshme Battle Royale e Krafton Inc në platformën mobile. Fansat e PUBG janë të emocionuar për lançimin global, i cili është planifikuar për javën e dytë të nëntorit. Fansat janë qartësisht të emocionuar pasi…
Krafton beson se PUBG Mobile dhe New State mund të qëndrojnë të dyja në treg
PUBG: New State është zhvilluar nga Krafton. PUBG Mobile, nga ana tjetër, është bërë nga Tencent's Lightspeed dhe Quantum Studios me bazë në Kinë. Marrëveshja e saktë financiare që lejoi Tencent të bënte PUBG Mobile nuk është zbuluar kurrë, megjithëse…
PUBG: New State ka një datë zyrtare lançimi
PUBG: New State do t'i nënshtrohet testit të fundit "teknik" më 29 dhe 30 tetor në 28 vende të botës. Loja do të dalë globalisht më 11 nëntor. New State është zhvilluar nga Krafton pas suksesit të jashtëzakonshëm të PUBG…
Zbulohet data e lançimit të PUBG 2
Leaks të PUBG 2 tani janë shfaqur në internet dhe lojtarët janë kuriozë të mësojnë më shumë rreth lojës. Këtu është gjithçka që dimë për lojërat e ardhshme të Krafton. Zbulime në lidhje me datën dhe veçoritë e lëshimit të…