Tag: pubg mobile crossover

Crossover midis PUBG Mobile dhe Baby Shark po na lë pa fjalë
Kemi parë crossovers nga më të ndryshmit që ndoshta nuk mund t’i kishim parë kurë. Por crossover i fundit midis PUBG Mobile dhe Baby Shark na ka lënë pa fjalë fare. Baby Shark është një këngë dhe video goxha popullore…
PUBG Mobile sjell një crossover të ri me Black Lagoon
Zhvilluesit e PUBG Mobile, Lightspeed i Tencent dhe Quantum Studios ka zbuluar crossover e radhës që loja do të sjellë. Dhe kësaj here do të jetë përsëri me një anime goxha popullore. Pas crossover që PUBG Mobile po kryen me…