Tag: psyonix

Rocket League shton një makinë të re në lojë
Javën e ardhshme, fansat e Rocket League do të jenë në gjendje të marrin një shtesë të re të madhe në lojë kur të lançohet Lamborghini Countach LPI 800-4! Versioni i vërtetë i makinës mund të jetë jashtë buxhetit të…
Fast & Furious vjen në Rocket League
Psyonix sapo njoftoi se duke filluar nga 17 qershori kthimin e Fast & Furious në Rocket League. Lojtarët kanë kërkuar një shans të dytë për të kapur këto makina DLC për vite me radhë, dhe ata më në fund do…
Si të merrni Fan Pack të Formula 1 në Rocket League Season 3
Crossover midis Formula 1 dhe Rocket League Season 3 është në përfundim e sipër. Ai fillon me Formula 1 Fan Pack, i cili përfshin disa decale dhe banderola nga konkursi i preferuar në botë me motorra. Lojtarët e Rocket League…
Cilat janë makinat më të mira të Rocket League në 2021?
Përpjekjet e shumta që duhen për të mësuar Rocket League e bën atë një nga lojërat më të ndërlikuara për t’u zotëruar nëse jeni një fillestar. Sidoqoftë, zgjedhja e makinës së duhur mund të ndihmojë që procesi i të mësuarit…
Rocket League Season 3 prezanton crossover me NASCAR dhe Formula 1
Psyonix ka publikuar datën e fillimit të Rocket League Season 3, duke u thënë lojtarëve që të bëjnë gati motorët e tyre për 7 Prill Pas sezonit të dytë të zgjatur, Season 3 po fillon me një crossover të dyfishtë…
Rocket League rikthen Frosty Fest 2020 me modes të rinj
Rocket League lëshoi ​​një trailer për Season 2 Rocket Pass të saj në fillim të këtij muaji, duke premtuar përmbajtje me temë muzike, si dhe mundësi për të bërë unlock makina të reja dhe dekorime. Sezoni filloi më 9 dhjetor,…
Season 2 i Rocket League do të sjellë ‘player anthems’ më 9 Dhjetor
Shtojini muzikë festimeve tuaja kur të shënoni Numërimi i sezoneve të Rocket League u rivendos pas kalimit të saj në free-to-play, kështu që loja pesë-vjeçare ka qenë në Season 1 për muajt e fundit. Season 2 është në horizont tani,…
Ja përse shumë lojëra nuk do të jenë 120fps në PS5
Një nga pikat më të mëdha të shitjes së konsolave ​​të gjeneratës së ardhshme si PS5 ose Xbox Series X është mbështetja për lojërat që funksionojnë me 120fps në TV dhe monitorë që përfshijnë modes 120Hz. Ndërsa kemi parë tashmë…
Mod më i fundit i Rocket League e kthen lojën në Among Us
Kemi parë shumë njerëz të cilët kanë krijuar Among Us në lojëra të ndryshme dhe kësaj here do të vijë në Rocket League Among Us dhe Rocket League në pamje të parë nuk kanë asgjë të përbashkët. Gjithsesi të dyja…
Lojtarët e Rocket League bëjnë kërkesë për të shtuar një ‘map maker’
Lojtarët e irrituar të Rocket League, të udhëhequr nga Treyven ‘Lethamyr’ Robitaille, u kanë bërë thirrje zhvilluesve Psyonix të shtojnë një map creator në lojën e futbollit Është e drejtë të supozohet se numri i lojtarëve të Rocket League është…