Tag: promo

Kjo promo e Pokémon mund të rikthejë disa Pokémon të vjetër në anime
Një promo e re ka dalë së fundmi për Pokémon Journeys: The Series e cila na sjell informacione të mëdha mbi episodin e ardhshëm të serisë anime. Nëpërmjet një postimi në Twitter nga AnipokeFandom, një promo e re në formën…
Rick & Morty: Season 5 Promo sugjeron udhëtimin mes dimensioneve pa portal gun
Sezoni i pestë i Rick and Morty mund të jetë larg, por ka marrë promon e tij të parë dhe ju ka ofruar fansave provë të udhëtimit në kohë pa patur portal guns. Rick and Morty i Dan Harmon dhe…
League of Legends nuk do të ketë më promo sezonin e ardhshëm
Nuk do t'ju duhet të luani tre lojëra për të kaluar nga një divizon në tjetrin Mesa duket, Riot Games ka lajme të mira për lojtarët e League of Legends që nuk i pëlqejnë promos. Drejtori i gameplay-t kompetitiv të…