fbpx
Riot do të rikthejë limited time modes në League of Legends
Studio mendon se eventet e fundit të lojës janë bërë të mërzitshme Duket se zhvilluesi i League of Legends Riot Games ka ndryshuar mendim kur vjen puna tek limited time modes. Në një postim të ri Ask Riot, drejtori i…
Pyke kryeson skin-et e reja Project në League of Legends
Së bashku me Pyke vijnë dhe Jinx, Irelia, Akali dhe Warwick Një prej linjave më popullore të skin-eve në League of Legends do të ketë një rikthim spektakolar. Ditën e djeshme, Riot Games zbuloi një trailer të ri i cili…