Tag: prequel

Jujutsu Kaisen 0 publikon trailerin e ri
Jujutsu Kaisen do të rikthehet këtë dimër me filmin e parë të ekskluzivitetit Shonen, Jujutsu Kaisen 0, dhe ndërsa filmi prequel është në planet e ardhshme. Një trailer i ri është publikuar që jo vetëm tregon animacionin që do të…
Prequel i The Witcher në Netflix zbulon personazhin e parë
E kemi ditur prej kohësh se Netflix do të na sjellë më shumë material të The Witcher, përtej sezonit të dytë të serisë kryesore. The Witcher: Blood Origin do të jetë një prequel me gjashtë episode, që do të tregojë…
Prequel-i i Game of Thrones është aprovuar nga HBO
Përzgjedhja e aktorëve ka filluar. Pavarësisht faktit se finalja e Game of Thrones e ndau shumë audiencën, koha jonë me botën e Westeros nuk ka mbaruar akoma dhe së shpejti do e rivizitojmë sërish atë, por këtë rradhë do të…
Seriali i ri i Spongebob vjen me një datë premiere
Nickelodeon ka konfirmuar se seriali i animuar do të vijë në korrik. Seriali prequel i SpongeBob, Kamp Koral, tashmë ka një datë premiere. Nickelodeon ka konfirmuar se seriali i animuar do të vijë në korrik. Siç është njoftuar edhe më…
George RR Martin jep disa detaje mbi Spin-Off-in e Game of Thrones
George RR Martin ka bërë një pauzë të vogël nga të shkruarit The Winds of Winter, librin e rradhës pas A Song of Ice and Fire, për të diskutuar spin-off-in e ardhshëm të Game of Thrones, që do të prodhohet…