Tag: post malone

Post Malone do të bëjë stream Apex Legends
Reperi Superstar, këngëtari dhe kompozitori Post Malone po transmeton Apex Legends në Twitch çdo ditë midis 18 dhe 24 korrikut për të ndihmuar në mbledhjen e parave për bamirësi. Ngjarja bamirëse quhet "Gaming For Love" dhe do të përfshijë katër…
Post Malone qënka një fans i madh i Apex Legends
Këngëtari, kompozitori dhe reperi amerikan Post Malone ka zbuluar se i pëlqen të luajë Apex Legends, por ai ende duhet të punojë në aftësitë e tij në lojë. Nuk është sekret që Apex Legends është një nga titujt më të…
Post Malone shpallet si bashkë pronar i Envy Gaming
Këngëtari Post Malone ka blerë një pjesë të aksioneve në Envy Gaming, Artisti i njohur tashmë është bashkë-pronar i skuadrës së Call of Duty, Dallas Empire dhe Dallas Fuel të Overwatch League. Welcome, @PostMalone! #TeamEnvy pic.twitter.com/DdaO2IltIH— Envy (@Envy) August 28,…
Si të shikoni stream-in e Post Malone x HXCKED në Warzone
Më 25 Korrik, këngëtari Post Malone është bashkuar me HyperX për të bërë stream Warzone on Twitch. Ja se si të shihni transmetimin e HXCKED të yllit botëror Post Malone nuk është i huaj në gaming. Në vitet e fundit,…