Pokémon Sword and Shield shet 18.22 milionë njësi
Ajo bëhet kështu loja e pestë më e shitur në Nintendo. Pokémon Sword and Shield ka shitur mbi 18.22 milionë njësi, duke kaluar edhe Super Mario Odyssey dhe duke u futur në top pesë lojërat më të shitura për Switch. Kjo…
Ish-kampionia e UFC, Ronda Rousey i bashkohet Facebook Gaming
Rowdy One do të përballet me kundërshtarët në videolojëra tani Luftëtarja e arteve marciale të përziera (MMA) dhe ish-kampione e Ultimate Fighting Championship (UFC) Ronda Rousey do të fillojë karrierën e saj streaming ekskluzivisht në Facebook Gaming, njoftoi ajo. Rousey…
Traileri i ri i Pokémon Sword and Shield zbulon kthimin e shumë Pokémon-ave
Një trailer i ri për Pokémon Sword and Shield është publikuar dhe në të mund të shohim të gjithë udhëtimin e serive që nga periudha e Game Boy, deri në hyrjen më të fundit për Nintendo Switch. Traileri gjithashtu paraqet edhe…