Zbulohet filmi i ri anime i Pokémon – Mos humbisni trailerin e parë
Aventura të reja për Ash dhe Pikachu Një tjetër lajm që do të ngacmojë tifozët e Pokemon ka ardhur në vëmendje. Konkretisht, pas Nintendo Direct të fundit kemi mësuar shumë për të ardhmen e anës së lojërave të ekskluzivitetit, dhe…