Tag: pleasant park

Ndryshime sekrete në hartën e Fortnite që mund të mos i keni vënë re
Pleasant Park në Fortnite ka ndryshuar vazhdimisht gjatë Season 2, por nëse nuk i keni kushtuar shumë vëmendje, ka mundësi që as mos ta keni vënë re fare. Pleasant Park dhe Crash Site janë alternuar të dyja gjatë sezonit të…
Ky ndryshim në Fortnite mund të zhdukë Pleasant Park
Fansat e Fortnite që kanë vizituar Pleasant Park mund të kenë vënë re një ndryshim të madh në hartën e lojës, me disa lojtarë që kanë sugjeruar se ky mund të jetë fundi për një nga vendndodhjet më të famshme…
Marshmello do të mbajë një kocert në Fortnite këtë javë
Pleasant Park është ndalesa e rradhës në turin e tij. Eventi i rradhës në Fortnite duket të jetë duke ardhur, pasi muzikanti Marshmello ka hedhur shenja drejt një paraqitjeje në Pleasant Park. Sipas postimit të tij në Twitter, lojtarët duhet…