Tag: playstation vr

Njoftohet Vader Immortal: A Star Wars VR Series – Special Retail Edition
Loja VR e serisë Vader Immortal do të vijë së shpejti si një version special për PlayStation VR e cila do të përmbajë shumë surpriza për fansat në bashkëpunim me Perp Games. Ky version special i kësaj loje do të…
Loja VR, Gravitational, do të vijë në PlayStation VR në 13 Korrik
Gravitacional, fituesja e çmimeve, së shpejti do t’i marrë lojtarët në gravitet zero kur të dalë në PlayStation VR këtë verë. Botuesi Perp Games dhe zhvilluesi Electric Monkeys kanë njoftuar sot se Gravitational do të dalë në PSVR më 13…
Maskmaker vjen për PlayStation VR si Physical Edition
Ka më pak se një muaj derisa InnerspaceVR dhe MWM Immersive të fillojnë Maskmaker për platforma të shumta të VR. Herë pas here, pronarët e PlayStation VR trajtojnë në një botim fizik zakonisht falë Perp Games dhe kjo do të…
PlayStation po jep një super lojë falas për PS4
Gjithsesi për ta luajtur ju duhet një PSVR Sony Interactive Entertainment është duke dhënë një super lojë falas për përdoruesit e PS4, më saktë një nga lojërat më të mira në konsolën PlayStation. Fatkeqësisht nëse nuk keni PlayStation VR nuk…
Vini veten në rolin e Iron Man me këtë lojë të re VR për PS VR
Shikoni trailerin e parë dhe disa sekuenca gameplay. Në live story-n e State of Play, Sony njoftoi një lojë të re ekskluzive të Marvel VR me protagonist Iron Man. Camouflaj, i njohur për lojën Republique, do ta zhvillojë këtë lojë…