Tag: Playstation Plus

PlayStation Plus i ri po vjen me lojëra mahnitëse
Duket sikur abonentët e PlayStation Plus do të marrin një fitore të madhe kur shërbimi i rinovuar të fillojë muajin e ardhshëm. Nëse i keni kushtuar vëmendje, do ta dini se jemi vetëm disa javë larg ardhjes së niveleve krejtësisht…
Abonentët e PS Plus marrin falas këtë bundle në Warzone
Marrëdhënia e ngushtë e PlayStation me Activision dhe ekskluzivitetin Call of Duty gjatë viteve të fundit ka qenë veçanërisht fitimprurëse për abonentët e PlayStation Plus. Lojtarët e Call of Duty kanë marrë early access ose ekskluziv në versionet beta, DLC…
Zbulohen lojërat falas të PS Plus për Maj 2022
Çdo fillim muaji, abonimi i PlayStation për PS5 dhe PS4 sjell lojëra falas për këto platforma. Dhe lojërat falas për muajin maj 2022 janë zbuluar. Website francez Dealabs ku leaker Bilbil-Kun zbulon çdo muaj lojërat falas të PlayStation Plus ka…
Zbulohet se çfarë do të sjell PS Plus falas gjatë muajit Maj
Çdo muaj, PlayStation Plus jep lojërat ose gjërat falas për përdoruesit e PlayStation 4 dhe PlayStation 5. Dhe një prej gjërave falas për muajin e ardhshëm është zbuluar. Sipas informacionit që kemi, muajin e ardhshëm abonuesit e PS Plus do…
PS Plus e shkatërroi Oddworld: Soulstorm sipas zhvilluesit
Duke folur në podcastin e Xbox Expansion Pass këtë javë, zhvilluesi veteran pohoi se pavarësisht nga studioja e tij që prisnin rreth 50,000 deri në 100,000 kopje të Oddworld: Soulstorm nga PS Plus, ajo ishte shkarkuar mbi 4 milionë herë.…
PlayStation Plus po sjell një ndryshim goxha të pritur
Para pak kohësh, Sony prezantoi ndryshime të mëdha në abonimin e saj mujor PlayStation Plus. Dhe tashmë një ndryshim goxha i shumëpritur po vjen. Njoftuar së fundmi në një raport nga GamesIndustry, Sony tashmë do të kontaktojë abonuesit e saj…
Disa abonentë të PS Plus nuk janë të lumtur për lojërat e Prillit
PlayStation Plus së shpejti do t'u ofrojë përdoruesve një zgjedhje midis 3 niveleve. Niveli Essential funksionon në të njëjtën mënyrë si PS Plus në formën e tij aktuale, por nivelet Extra dhe Premium do t'u japin lojtarëve akses në qindra…
Abonuesit e PlayStation Plus do marrin falas një nga lojërat më të mira të 2021
Abonimi i ri i PlayStation Plus pritet që të vijë në muajin qershor bashkë me shumë veçori dhe lojëra të reja falas. Dhe mesa duket është zbuluar se një nga lojërat më të mira të 2021 ekskluzive të PlayStation do…
Nxitoni të merrni këtë lojë falas në PlayStation Plus
PlayStation zbuloi para disa kohësh se çfarë do të marrin këtë muaj abonuesit e muajit mars. Dhe tashmë një lojë tjetër falas është gati prandaj nxitoni ta merrni. Këtë muaj PlayStation njoftoi se do të japë falas për muajin mars…
Lojëra falas | Këto janë lojërat falas të PS Plus për Shkurt 2022
Lojërat falas të PlayStation Plus për Shkurt 2022 janë konfirmuar dhe duket se Sony ka arsye për të festuar. Jo sepse lojërat e këtij muaji janë veçanërisht emocionuese (këtë duhet ta vendosni ju), por sepse kjo është hera e parë…