Tag: playstation plus gusht 2022

PlayStation Plus sjell lojëra shtesë për muajin Gusht
Loja më emocionuese e PlayStation Plus është i gjithë seriali Yakuza, duke përfshirë Yakuza: Like a Dragon i vitit 2020. Ndërsa të tjerët në seri (Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami 2 dhe Yakuza 3, 4, 5 dhe 6) do…
Cilat janë lojërat falas për PS Plus Gusht 2022
PlayStation ka zbuluar lojërat falas e ardhshme për gushtin PlayStation ka njoftuar zyrtarisht treshen e ardhshme të lojërave falas për abonentët e PS Plus Essential. Lojërat e gushtit të PlayStation Plus përfshijnë Yakuza: Like a Dragon, Tony Hawk's Pro Skater…