Platinum Games premton “njoftime të mëdha” për 2020
Platinum Games ka sjellë disa nga lojërat më të mira në dy gjeneratat e fundit, që nga Bayonetta në Nier: Automata dhe duket se studioja ka prapë projekte në horizont. Sado që projektet e reja të Platinum kanë qëndruar të…
Babylon’s Fall merr një trailer të ri gjatë State of Play 2019
Platinum Games thotë se më shumë informacion për lojën do të zbulohet gjatë verës Pas më shumë se 1 vit heshtje, zhvilluesi Platinum Games ka zbuluar një update të vogël për lojën e tyre të ardhshme aksion, Babylon's Fall. Edhe pse…