fbpx
Ninja shpjegon se çfarë duhet të bëjë që Mixer të ketë sukses
Ish ylli i Twitch, tashmë ylli i Mixer, Tyler ‘Ninja’ Blevins ka folur me audiencën e tij, duke shpjeguar strategjinë e tij të ardhshme për Mixer dhe se çfarë i duhet kësaj platforme që ai të ketë sukses. Ninja i shokoi të…