Tag: planet cereal

Zbulohen detaje nga Kapitulli 77 i Dragon Ball Super
Dragon Ball Super është në prag të një kapitulli të ri, dhe fansat janë gati të përqëndrojnë fokusin e tyre drejt përditësimit. Në fund të fundit, manga ka avancuar në arc e saj Granolah Survivor, dhe snajperi është bërë jashtëzakonisht…
Dragon Ball Super na tregon pamjet e para nga Chapter 72
Dragon Ball Super ka treguar pamjet e para të Chapter 72 të serisë manga! Fansat e Dragon Ball aktualisht mund të jetë duke festuar faktin se anime e Dragon Ball Super do të vazhdojë me një film të ri, por…