Plan 8, loja më e re nga zhvilluesi i CS:GO, vjen me një trailer të ri
Një nga zhvilluesit origjinalë të CS:GO është pjesë e projektit. Pearl Abyss publikoi trailerin e parë për lojën e re multiplayer online shooter PLAN 8 gjatë konferencës G-Star 2019 si edhe planet për lançimin e lojës në konsola dhe PC.…
Pearl Abyss zbulon 3 MMO dhe një lojë fighting të quajtur Shadow Arena
Më shumë detaje do të zbulohen në 14 nëntor Pearl Abyss, kompania gaming nga Korea e Jugut e njohur kryesisht për Black Desert Online dhe për blerjen e CCP Games vitin e kaluar, zbuloi tre lojëra të treja MMO si…