fbpx

Tag: plague inc.: the cure

Loja globale e pandemisë nxjerr DLC-në e saj, ‘The Cure’, falas
Plague Inc: The Cure ka dalë tani dhe plotësisht falas Duke i qëndruar premtimit të tyre nga viti i kaluar, zhvilluesit e Plague Inc kanë lëshuar një DLC falas për pronarët e lojës origjinale në lidhje me gjetjen e një…