Tag: Piccolo

Dragon Ball zbulon disa nga fuqitë sekrete të Piccolo
SPOILERS!!! Filmi më i ri i Dragon Ball Super i quajtur Dragon Ball Super: Super Hero momentalisht po transmetohet në Japoni dhe po bën goxha sukses. Dhe ky film ka sjell në dritë një prej personazheve më të vjetër të…
Trailer i Dragon Ball Super: Super Hero zbulon transformimin e Piccolo
Dragon Ball Super i ka dhënë Piccolo një formë krejt të re në trailerin e filmit të ri Dragon Ball Super: Super Hero! Ka shumë arsye për t'u entuziazmuar për filmin tjetër të ekskluzivitet, pasi ai jo vetëm që do…
Dragon Ball Super: Super Hero zbulon anë të reja të Piccolo
Dragon Ball Super ka zbuluar një pamje të re në një nga betejat e mëdha të Piccolo, që do të vijë në filmin tjetër për ekskluzivitetin, Dragon Ball Super: Super Hero! Hyrja tjetër në anime në Dragon Ball Super më…
Dragon Ball Super: Super Hero konfirmon pamjen e Gotenks
Dragon Ball Super ka tërhequr vëmendjen e fansave këtë javë me kapitullin e tij të fundit, dhe sigurisht, anime nuk do të mbetej pas. Pak përpara se manga të publikonte update e saj të re, fansave iu dha një vështrim…
Dragon Ball Super: Super Hero na prezanton me Androidët e rinj
Dragon Ball Super do të prezantojë Android të rinj për fansat me filmin e ardhshëm, Dragon Ball Super: Super Hero. Fansat kanë pritur me padurim të mësojnë më shumë rreth publikimit të filmit tjetër të ekskluzivitetit Dragon Ball Super që…
Dragon Ball Super:Super Hero jep pamjet e para të Vegetës
Dragon Ball Super: Super Hero u ka dhënë fansave pamjet e para të Vegetas për filmin e ri përmes një serie të re figurash të koleksionueshme! Edhe pse ai ishte një nga personazhet e parë të zbuluar gjatë posteve të…
Vegeta nga Dragon Ball është bërë trendi kryesor i rrjeteve sociale por pse?
Kur bëhet fjalë për Dragon Ball Super, ka disa gjëra që fansat janë të sigurt që janë të vërteta.Chi-Chi gjithmonë ka nevojë për më shumë para, Piccolo nuk do të humbasë kurrë një seancë meditimi dhe Vegeta ka fatin më…