Tag: pga tour

Mbështesni skuadrat tuaja të preferuara të basketbollit në PGA Tour 2K21
Ne mendonim se PGA Tour 2K21 dhe NBA 2K21 ishin gjithmonë të destinuar për të crossover në një moment, dhe ne dyshojmë se kjo mund të jetë vetëm fillimi: ju tani mund të përfaqësoni ekipin tuaj të preferuar të basketbollit…
PGA Tour 2K21 shton PUMA dhe TravisMathew Gear
2K dhe HB Studios kanë njoftuar se dy marka të reja janë tani në dispozicion në PGA Tour 2K21. 2K Sports ka sjellë update në PGA Tour 2K21 për të prezantuar më shumë veshje që lojtarët mund të zhbllokojnë ose…
Publikohet Season 1 Clubhouse Pass në PGA Tour 2K21
Sezoni i golfit sapo u zgjat pasi 2K Sport kanë zbuluar një mori përmbajtjesh të reja! Sezoni po mbyllet, por sezoni i golfit 2K sapo u zgjat! 2K Sports kanë zbuluar një veçori krejt të re, Clubhouse Pass, e cila…
PGA TOUR 2K21, tani e disponueshme në Nintendo Switch në format fizik
2K sot zbuloi se PGA TOUR 2K21 është tani në dispozicion në formatin fizik për Nintendo Switch. PGA TOUR 2K21 është një përvojë simulimi golfi me vlerësime të mira nga kritikët, mjaft reale, duke shfaqur profesionistë të liçensuar zyrtarisht nga…