Tag: pga tour 2k21

Këto janë lojërat falas të PlayStation Plus për Tetorin
Lojërat falas të PlayStation Plus për Tetor 2021 janë konfirmuar zyrtarisht nga Sony... dhe ato janë edhe një herë pikërisht ajo që ne menduam se do të ishin falë një leak-u të mëparshme. Është folur shumë për këtë muaj, mendoj…
Mbështesni skuadrat tuaja të preferuara të basketbollit në PGA Tour 2K21
Ne mendonim se PGA Tour 2K21 dhe NBA 2K21 ishin gjithmonë të destinuar për të crossover në një moment, dhe ne dyshojmë se kjo mund të jetë vetëm fillimi: ju tani mund të përfaqësoni ekipin tuaj të preferuar të basketbollit…
PGA Tour 2K21 shton PUMA dhe TravisMathew Gear
2K dhe HB Studios kanë njoftuar se dy marka të reja janë tani në dispozicion në PGA Tour 2K21. 2K Sports ka sjellë update në PGA Tour 2K21 për të prezantuar më shumë veshje që lojtarët mund të zhbllokojnë ose…
PGA Tour 2K21 prezanton mode-in e ri multiplayer të lojës
Eliminoni konkurrencën një nga një në Divot Derby Ka shumë entuziazëm rreth PGA Tour 2K21 falë një mode-i të ri loje që erdhi së fundmi. Ja çfarë duhet të dini për Divot Derby në PGA Tour 2K21. Zbulohet mode-i i…
Publikohet Season 1 Clubhouse Pass në PGA Tour 2K21
Sezoni i golfit sapo u zgjat pasi 2K Sport kanë zbuluar një mori përmbajtjesh të reja! Sezoni po mbyllet, por sezoni i golfit 2K sapo u zgjat! 2K Sports kanë zbuluar një veçori krejt të re, Clubhouse Pass, e cila…
Update 1.05 i PGA Tour 2K21 shton përmbajtje të Halloween
Për lojtarët e golfit, HB Studios ka shpërndarë update-tin e PGA Tour 2K21 1.05 së fundmi dhe kjo është për Halloween! Ka artikuj të rinj të personalizimit për MyPlayer dhe sa për detaje shtesë të ndryshimeve që kanë ardhur, mund…
PGA TOUR 2K21, tani e disponueshme në Nintendo Switch në format fizik
2K sot zbuloi se PGA TOUR 2K21 është tani në dispozicion në formatin fizik për Nintendo Switch. PGA TOUR 2K21 është një përvojë simulimi golfi me vlerësime të mira nga kritikët, mjaft reale, duke shfaqur profesionistë të liçensuar zyrtarisht nga…